+355 68 2040128  
info@alfainformation.com

Apartament 2+1 për Shitje Kodi: 2787

Euro 1100 /m2

Përshkrimi i Pronës

Shitet apartament prane "Komunes se Parisit"

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 90 m2 dhe eshte i vendosur ne katin e dyte te nje pallati te ri.

Ai eshte i organizuar ne sallon, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon.

Apartamenti eshte i pajisur me certifikate pronesie dhe shitet me 1100 euro/m2.

Gjithashtu mund te shihet si mundesi investimi pasi aktualisht ai eshte me qira 400 euro/muaj.

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 1100 /m2
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Komuna e Parisit, prane Konadit
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: ---
 • Specifikimi: 2+1
 • Faza: E re
 • Kati banimit: 2
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualete: 1
 • Ballkon: 1

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë
 • E Mobiluar
 • TV
 • Lavatriçe
 • Furrë
 • Frigorifer

Prona të Ngjashme

Më shumë listime