+355 68 2040128  
info@alfainformation.com

Truall për Shitje Kodi: 2790

Euro 80 /m2

Përshkrimi i Pronës

Shitet 1240 m2 truall ne Vishaj, Tirane

Prona ndodhet 9 km larg qendres se Tiranes, e vendosur ne nje zone te qete, te gjelberuar dhe lehtesisht te aksesueshme.

Cmimi 80 euro/m2

Detajet e Pronës

  • Çmimi: 80 /m2
  • Tipi: Truall
  • Qëllimi: Tjetër
  • Adresa: Vishnje,Tirane
  • Qyteti: Tirane
  • Rrethi: Tirane
  • Orientimi: ---
  • Specifikimi: ---
  • Siperfaqja m2: 1240

Opsionet e Pronës

  • Hipotekë

Prona të Ngjashme

Më shumë listime