+355 68 2040128  
info@alfainformation.com

Apartament Tjetër për Shitje Kodi: 2793

Euro 550000 Total

Përshkrimi i Pronës

Shitet apartament 222 m2 ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes.

Apartamenti eshte i vendosur ne katin e pare te nje pallati pese katesh dhe eshte i organizuar ne sallon, tre dhoma gjumi, garderobe, depo, aneks si dhe 2 tualete.

Apartamenti ka dhe oborr 100 m2.

Ai eshte i pajisur me dokumenta pronesie.

550 000 euro/total

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 550000 Total
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Rruga "Gjin Bue Shpata"
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: ---
 • Specifikimi: Tjetër
 • Faza: E re
 • Kate total: 5
 • Kati banimit: 1
 • Anekse: 1
 • Dhoma gjumi: 2
 • Oborr: 1
 • Tualete: 2

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë
 • E Mobiluar
 • Sistem Ngrohje
 • Kondicioner
 • TV
 • Lavatriçe
 • Furrë
 • Frigorifer

Prona të Ngjashme

Më shumë listime