+355 68 2040128  
info@alfainformation.com

Villa Tjetër për Shitje Kodi: 2794

Euro 300000 Total

Përshkrimi i Pronës

Shitet shtepi tre kateshe ne Selite, pran nenstacionit elektrik

kati 1 (garazh) - 103.8 m2

Kati 2 - 146.5 m2

Kati 3 - 140.8 m2

273.2 m2 siperfaqe trualli

Vila eshte totalisht e mobiluar dhe shitet 300 000 euro/total

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 300000 Total
 • Tipi: Tjetër Villa
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Selite, prane nenstacionit elektrik
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: ---
 • Specifikimi: Tjetër
 • Faza: E re
 • Siperfaqja m2: 396
 • Kate total: 3

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë
 • E Mobiluar
 • Sistem Ngrohje
 • TV
 • Lavatriçe
 • Furrë
 • Frigorifer

Prona të Ngjashme

Më shumë listime