+355 68 2040128  
info@alfainformation.com

Apartament 2+1 për Qera Kodi: 2799

Euro 300 /muaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet me qira apartament per zyra 81 m2 ne nje nga zonat me te preferuara.

Ambjenti eshte i vendosur ne katin e trete te nje pallati egzistues dhe eshte i organizuar ne tre hapsira te ndryshme si dhe koridor, tualet, ballkon.

300 euro/muaj

Apartamenti eshte dhe ne shitje 2000 euro/m2

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 300 /muaj
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Zyrë
 • Adresa: Rruga "Vaso Pasha", prane Xixas
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: ---
 • Specifikimi: 2+1
 • Faza: Ekzistuese
 • Kati banimit: 3
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualete: 1
 • Ballkon: 1

Opsionet e Pronës

Prona të Ngjashme

Më shumë listime