+355 68 2040128  
info@alfainformation.com

Apartament 1+1 për Qera Kodi: 2814

Euro 450 /muaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet me qira apartament ne rrugen "Sami Frasheri"

Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe tejet komod.

Ai eshte i vendosur ne katin e 11-te te nje pallati te ri qe te ofron te gjitha kushtet e sigurise.

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 75 m2 dhe eshte i organizuar ne sallon, dhome gjumi, koridor, tualet dhe ballkon.

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 450 /muaj
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Rruga "Sami Frasheri", perballe Juveniljas
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: ---
 • Specifikimi: 1+1
 • Faza: E re
 • Kati banimit: 11
 • Ashensor: 1
 • Dhoma gjumi: 1
 • Tualete: 1

Opsionet e Pronës

 • E Mobiluar
 • Kondicioner
 • TV
 • Lavatriçe
 • Furrë
 • Frigorifer

Prona të Ngjashme

Më shumë listime