+355 68 2040128  
info@alfainformation.com

Apartament 2+1+2b për Qera Kodi: 2815

Euro 400 /muaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet me qira apartament ne rrugen "Budi"

Apartamenti eshte i vendosur ne katin e trete dhe jepet totalisht i mobiluar.

Ai eshte i organizuar ne sallon, dy dhoma gjumi si dhe 2 tualete.

400 euro/muaj

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 400 /muaj
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Rruga "Budi"
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: ---
 • Specifikimi: 2+1+2b
 • Faza: E re
 • Kati banimit: 3
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualete: 2

Opsionet e Pronës

 • E Mobiluar
 • Kondicioner
 • TV
 • Lavatriçe
 • Furrë
 • Frigorifer

Prona të Ngjashme

Më shumë listime