+355 68 2040128  
info@alfainformation.com

Truall për Shitje Kodi: 2816

Euro 50000 Total

Përshkrimi i Pronës

Shitet 2 dynym are + 1 dynym truall ne Vashtemi, Korce

Ne kete siperfaqe eshte e ndertuar dhe nje shtepi e vogel, gjithashtu dhe nje stalle.
Te perfshira ne cmim shiten dhe 5 dynym are me larg shtepise.
Te gjitha jane te pajisur me dokumenta pronesie dhe gjenden 300 m larg rruges nacionale.
50 000 euro/total

Detajet e Pronës

  • Çmimi: 50000 Total
  • Tipi: Truall
  • Qëllimi: Tjetër
  • Adresa: Vashtemi
  • Qyteti: Korce
  • Rrethi: Korce
  • Orientimi: ---
  • Specifikimi: ---
  • Siperfaqja m2: 3000

Opsionet e Pronës

  • Hipotekë

Prona të Ngjashme

Më shumë listime