+355 68 2040128  
info@alfainformation.com

Apartament 2+1 për Qera Kodi: 2820

Euro 400 /muaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet me qira apartament ne rrugen "Perlat Rexhepi"

Apartamenti eshte i vendosur ne katin e 5 te nje pallati ekzistues.

Ai eshte i restauruar dhe i mobiluar ne menyre komode.

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 400 /muaj
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Rruga "Perlat Rexhepi"
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: ---
 • Specifikimi: 2+1
 • Faza: Ekzistuese
 • Kate total: 5
 • Kati banimit: 5
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualete: 1

Opsionet e Pronës

 • E Mobiluar
 • TV
 • Lavatriçe
 • Furrë
 • Frigorifer

Prona të Ngjashme

Më shumë listime