+355 68 2040128  
info@alfainformation.com

Ambjent komercial për Qera Kodi: 2825

Leke 70000 /muaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet me qira ambjent per Hotel ose Motel

Ndertesa eshte e sapoperfunduar, tre katet e para kane nje siperfaqe prej 113 m2 secili ndersa kati i katert eshte i organizuar ne nje papafingo 35 m2 dhe nje verande te madhe.

Oborri te jep mundesi parkimi per 8 makina.

70 000 leke/muaj

Detajet e Pronës

  • Çmimi: 70000 /muaj
  • Tipi: Ambjent komercial
  • Qëllimi: Hoteleri
  • Adresa: Rruga "Tasim Shehu"
  • Qyteti: Tirane
  • Rrethi: Tirane
  • Orientimi: ---
  • Specifikimi: Tjetër
  • Faza: E re

Opsionet e Pronës

  • Parking

Prona të Ngjashme

Më shumë listime