+355 68 2040128  
info@alfainformation.com

Ambjent komercial për Qera Kodi: 2828

Leke 40000 /muaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet me qira lokal prane Komisariatit nr.4

Ambjenti ka nje siperfaqe prej 100 m2 dhe eshte i vendosur ne katin e dyte, siper dyqaneve.

40 000 leke/muaj

Detajet e Pronës

  • Çmimi: 40000 /muaj
  • Tipi: Ambjent komercial
  • Qëllimi: Bar - Restaurant
  • Adresa: Prane Komisariatit nr.4, te Shkolla e Bashkuar
  • Qyteti: Tirane
  • Rrethi: Tirane
  • Orientimi: ---
  • Specifikimi: Tjetër
  • Faza: E re

Opsionet e Pronës

Prona të Ngjashme

Më shumë listime