+355 68 2040128  
info@alfainformation.com

Apartament 2+1+2b për Qera Kodi: 2829

Euro 500 /muaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet me qira ambjent i pershtatshem per biznes.

Ambjenti eshte i vendosur ne katin e peste ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes.

Ai eshte i organizuar ne 4 ambjente te ndryshme, 2 tualete si dhe 1 ballkon.

500 euro/muaj

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 500 /muaj
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Zyrë
 • Adresa: Rruga "Papa Gjon Pali II"
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: Perendim
 • Specifikimi: 2+1+2b
 • Faza: E re
 • Kate total: 10
 • Kati banimit: 5
 • Ashensor: 2
 • Dhoma ndenje: 1
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualete: 2
 • Ballkon: 1

Opsionet e Pronës

 • Kondicioner

Prona të Ngjashme

Më shumë listime