+355 68 2040128  
info@alfainformation.com

Apartament 2+1 për Shitje Kodi: 2830

Euro 85000 Total

Përshkrimi i Pronës

Shitet apartament dubleks ne rrugen "Stavri Themeli"

Apartamenti eshte i vendosur ne katin e pare te nje pallati te ri.

Kati i dites eshte i organizuar ne sallon, guzhine, tualet si dhe nje verande te vogel.

Ne katin e nates jane te vendosura dhomat e gjumit.

Secili kat ka nje siperfaqe prej 66 m2.

Apartamenti shitet totalisht i mobiluar.

85 000 euro/total

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 85000 Total
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Rruga "Stavri Themeli"
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: ---
 • Specifikimi: 2+1
 • Faza: E re
 • Kate total: 8
 • Kati banimit: 1
 • Dhoma ndenje: 1
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualete: 1
 • Verandë: 1

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë
 • E Mobiluar
 • Kondicioner
 • TV
 • Lavatriçe
 • Furrë

Prona të Ngjashme

Më shumë listime