+355 68 2040128  
info@alfainformation.com

Villa Tjetër për Qera Kodi: 2845

Euro 1800 /muaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet me qera nje vile 3 kateshe tek rruga e Elbasanit.

Vila ka nje siperfaqe prej 400 m2 truall dhe 110 m2 secili nga katet.

Vila eshte gjysem e mobiluar.

1800 euro/muaj.

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 1800 /muaj
 • Tipi: Tjetër Villa
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Rruga e Elbasanit
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: ---
 • Specifikimi: Tjetër
 • Faza: E re
 • Truall m2: 400

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë
 • E Mobiluar
 • Sistem Ngrohje
 • TV
 • Lavatriçe
 • Lavastovilje
 • Parking

Prona të Ngjashme

Më shumë listime