+355 68 2040128  
info@alfainformation.com

Ambjent komercial për Shitje Kodi: 2872

Euro 1300 /muaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet biznes bar,piceri ,gelateri me qera tek Kristal Center.

Jepet me te gjitha pajisjet per bar,piceri dhe gelateri.

Ai ka nje siperfaqe brenda 160 m2 dhe jashte 120 m2.

Paguan hapesire publike jashte 82 m2.

1300 euro/muaj.

Detajet e Pronës

  • Çmimi: 1300 /muaj
  • Tipi: Ambjent komercial
  • Qëllimi: Bar - Restaurant
  • Adresa: Rruga "Ndrek Luca" tek kristal center
  • Qyteti: Tirane
  • Rrethi: Tirane
  • Orientimi: ---
  • Specifikimi: Tjetër
  • Faza: E re

Opsionet e Pronës

Prona të Ngjashme

Më shumë listime