+355 68 2040128  
info@alfainformation.com

Villa 3+1+2b për Shitje Kodi: 2873

Euro 500000 Total

Përshkrimi i Pronës

Shitet vile 5 kateshe ne rrugen "Todi Shkurti".

Ka nje siperqafe ndertimi prej 670 m2 dhe 439 m2 toke.

Vila ka nje kat nentoke i cila mund per te perdoret per magazine.

Kati i 2,3,4 jane hyrje banimi.

Te 3 katet kane secili 147 m2 siperfaqe.

Ato jane te organizuara secila me 3 dhoma gjumi,1 sallon,1 guzhine,2 tualete dhe  3 ballkone.

Vila eshte e mobiluar ne menyre bashkekohore.

Kati i pare i saj eshte i mobiluar por i pa banuar me pare.

Kati i 5 eshte papfingo e ka nje siperfaqe prej 118 m2.

Ai ka nje oxhak,edhe 1 tualet .

Cmimi i shitjes eshte 500000 euro/total.

Mund te jepet edhe vetem kati 3 me qera.

Qeraja e katit te trete 500 euro.

Vila total mund te jepet edhe me qera 2500 euro/muaj.

Me hipoteke.

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 500000 Total
 • Tipi: 3+1+2b Villa
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Rruga "Todi Shkurti"
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: Veri-Jug-Perendim
 • Specifikimi: 3+1+2b
 • Faza: E re
 • Siperfaqja m2: 670
 • Truall m2: 439
 • Kate total: 5
 • Dhoma ndenje: 1
 • Dhoma gjumi: 3
 • Tualete: 2
 • Ballkon: 3
 • Magazinë: 1

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë
 • E Mobiluar
 • Kondicioner
 • Oxhak
 • TV
 • Lavatriçe
 • Furrë
 • Frigorifer
 • Parking

Prona të Ngjashme

Më shumë listime