+355 68 2040128  
info@alfainformation.com

Truall për Shitje Kodi: 2907

Euro 80 /m2

Përshkrimi i Pronës

Shitet toke 2000 m2 ne nje zone shume te qete dhe piktoreske.

 Me perspektive zhvillimi per vila sipas studimit te zones. 

Ndodhet buze nje liqeni te vogel me nje pamje mjaft panoramike.

 Vetem 800 metra ne rruge ajrore nga rezidenca Kodra e Diellit 2.

Cmimi 80 Euro m2.

Detajet e Pronës

  • Çmimi: 80 /m2
  • Tipi: Truall
  • Qëllimi: Zhvillim
  • Adresa:
  • Qyteti: Tirane
  • Rrethi: Tirane
  • Orientimi: ---
  • Specifikimi: ---
  • Siperfaqja m2: 2000

Opsionet e Pronës

  • Hipotekë

Prona të Ngjashme

Më shumë listime