+355 68 2040128  
info@alfainformation.com

Villa Tjetër për Shitje Kodi: 2914

Euro 500000 Total

Përshkrimi i Pronës

Shitet nje vile 3 kateshe ne rrugen "Fuat Toptani".

Vila eshte e organizuar ne :
Kati 1: ka nje palester ,lavanderia dhe nje depo te vogel.
Kati 2 : nje sallon i madh ,guzhina ,nje dhome,e nje tualet.
Kati 3 : 4 dhoma gjumi dhe 3 tualete.
Gjithashtu ka dhe nje siperfaqe trualli.
Vila eshte e mobiluar ne menyre bashkekohore.
5000000 euro/total
Ajo mund te shkembnehet edhe me ndonje apartament ne zonat 5 dhe 2.
Vila mund te jepet edhe me qera 1600 euro/muaj.

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 500000 Total
 • Tipi: Tjetër Villa
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Rruga "Fuat Toptani"
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: ---
 • Specifikimi: Tjetër
 • Faza: E re
 • Kate total: 3
 • Kati banimit: 2
 • Dhoma ndenje: 1
 • Dhoma gjumi: 4
 • Tualete: 4

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë
 • E Mobiluar
 • Sistem Ngrohje
 • Kondicioner
 • TV
 • Lavatriçe
 • Furrë
 • Frigorifer
 • Parking

Prona të Ngjashme

Më shumë listime