+355 68 2040128  
info@alfainformation.com

Apartament 3+1+2b për Qera Kodi: 2925

Euro 600 /muaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet me qera apartament ne rrugen "Perlat Rexhepi'.

Apartamenti eshte i oragnizuar ne 1 sallon te madh ,3 dhoma gjumi ,2 tualete dhe 2 ballakone.

Ai ndodhet ne katin e 12 te nje pallati prej 13 kate.

Pallati ka 2 ashensor.

Apartamenti eshte i mobiluar ,por vetem nje nga dhomat e gjumit eshte bosh.

Qeraja e apartamentit eshte 600 euro/muaj

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 600 /muaj
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Rruga "Perlat Rexhepi"
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: Jug
 • Specifikimi: 3+1+2b
 • Faza: E re
 • Kate total: 13
 • Kati banimit: 12
 • Ashensor: 2
 • Dhoma gjumi: 3
 • Koridor: 2
 • Tualete: 2
 • Ballkon: 2

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë
 • E Mobiluar
 • Kondicioner
 • TV
 • Lavatriçe
 • Furrë
 • Frigorifer

Prona të Ngjashme

Më shumë listime