+355 68 2040128  
info@alfainformation.com

Apartament 2+1 për Qera Kodi: 2934

Euro 350 /muaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet me qera apartament tek Kopeshti Botanik.\

Apartamenti eshte i organizuar ne 1 sallon,guzhine,2 dhoma gjumi ,1 tualet dhe 2 ballkone.

Ai ndodhet ne katin e 4 te nje pallati 6 katesh.

Ka mundesi parkimi por jo i perfshire ne cmimin e qerase .

Qeraja e ketij apartamenti eshte 350 euro/muaj.

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 350 /muaj
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Rruga "Shyqyri Brari"
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: ---
 • Specifikimi: 2+1
 • Faza: E re
 • Kate total: 6
 • Kati banimit: 4
 • Ashensor: 1
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualete: 1
 • Ballkon: 2

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë
 • E Mobiluar
 • TV
 • Lavatriçe
 • Furrë
 • Frigorifer

Prona të Ngjashme

Më shumë listime