+355 68 2040128  
info@alfainformation.com

Villa Tjetër për Shitje Kodi: 2946

Euro 250000 Total

Përshkrimi i Pronës

Shitet vile 3 kateshe ne rrugen "Sadik Petrela".

Vila eshte e organizuar:

Kati i pare 90 m2 qe perdoret si magazine.

Kati i 2 109 m2 i perbere ,sallon guzhine tualet.

Kati i 3 109 m2 i perbere ,3 dhoma gjumi ,1 tualet,nje dhome hekurosje.

VIla ka gjithashtu edhe nje papafingo.

Ajo ka nje siperfaqe trualli prej 265 m2.

Gjitrhashtu ne te njejten siperfaqe shitet edhe nje banese tjeter .

Ajo eshte e organizuar ne 2+1 .

67 m2 

E perbere ne sallon,guzhine ,1 tualet dhe 2 dhoma gjumi.

Te dyja ambientet  e banimit jane te pajisura me certifikate pronesie.

Cmimi i shitjes 250 000 euro/total.

Vila 3 kateshe mund te jepet dhe me qera 1000 euro/muaj

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 250000 Total
 • Tipi: Tjetër Villa
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Rruga "Sadik Petrela"
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: Veri-jug-lindje-perendim
 • Specifikimi: Tjetër
 • Faza: E re
 • Truall m2: 265
 • Kate total: 3
 • Kati banimit: 3
 • Dhoma ndenje: 1
 • Dhoma gjumi: 3
 • Koridor: 2
 • Oborr: 1
 • Depo: 1
 • Tualete: 2
 • Ballkon: 2
 • Magazinë: 1

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë
 • E Mobiluar
 • Sistem Ngrohje
 • Kondicioner
 • Oxhak
 • TV
 • Lavatriçe
 • Furrë
 • Frigorifer

Prona të Ngjashme

Më shumë listime