+355 68 2040128  
info@alfainformation.com

Apartament 2+1 për Qera Kodi: 2992

Leke 220000 /muaj

Përshkrimi i Pronës

jepet apartament me qera tek Fresku.

Ai eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi,sallon ,guzhine dhe nje tualet.

Gjithashtu apartamenti ka nje pamje shume te bukur te zones perreth.

Apartamenti eshte i vendosur ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor.

Eshte i mobiluar.

Qeraja mujore e ketij apartamenti eshte 220 000 leke/muaj.

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 220000 /muaj
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Tek fresku
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: Veri-Perendim
 • Specifikimi: 2+1
 • Faza: E re
 • Kati banimit: 6
 • Ashensor: 1
 • Dhoma gjumi: 2
 • Koridor: 1
 • Tualete: 1
 • Ballkon: 2

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë
 • E Mobiluar
 • Sistem Ngrohje
 • Lavatriçe
 • Furrë
 • Frigorifer

Prona të Ngjashme

Më shumë listime