+355 68 2040128  
info@alfainformation.com

Apartament 2+1+2b për Qera Kodi: 2996

Euro 500 /muaj

Përshkrimi i Pronës

jepet apartament me qera ne Selite.

2+1 

94 m2 

Apartamenti eshte totalisht i mobiluar,ndodhet ne katin e 4 .

Ai gjithashtu ka dhe papafingo.

500 euro/muaj

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 500 /muaj
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Selite,Xhamia
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: ---
 • Specifikimi: 2+1+2b
 • Faza: E re
 • Kati banimit: 4
 • Dhoma gjumi: 2
 • Ballkon: 1

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë
 • E Mobiluar
 • Kondicioner
 • TV
 • Lavatriçe
 • Furrë
 • Frigorifer

Prona të Ngjashme

Më shumë listime