+355 68 2040128  
info@alfainformation.com

Apartament 1+1 për Qera Kodi: 2997

Euro 350 /muaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet apartament me qera ne rrugen "Isa Boletini".

1 +1 

Apartamenti ndodhet ne katin e 7 dhe eshte totalisht e mobiluar.

350 euro/muaj 

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 350 /muaj
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Rruga "Isa Boletini "
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: ---
 • Specifikimi: 1+1
 • Faza: E re
 • Kati banimit: 7
 • Ashensor: 1
 • Dhoma gjumi: 1
 • Tualete: 1
 • Ballkon: 1

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë
 • E Mobiluar
 • TV
 • Lavatriçe
 • Furrë
 • Frigorifer

Prona të Ngjashme

Më shumë listime