+355 68 2040128  
info@alfainformation.com

Apartament 1+1 për Qera Kodi: 2998

Euro 350 /muaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet apartament me qera ne rrugen "Peti".

1+1

62 m2 

Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe i vendosur ne nje zone shume te mire.

Ai ka edhe garazh.

350 euro/muaj

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 350 /muaj
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Rruga "Peti"
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: Jug-Perendim
 • Specifikimi: 1+1
 • Faza: E re
 • Kate total: 4
 • Kati banimit: 2
 • Ashensor: 1
 • Dhoma gjumi: 1
 • Koridor: 1
 • Tualete: 1
 • Ballkon: 1

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë
 • E Mobiluar
 • Kondicioner
 • TV
 • Lavatriçe
 • Furrë
 • Frigorifer
 • Parking

Prona të Ngjashme

Më shumë listime