+355 68 2040128  
info@alfainformation.com

Apartament 3+1+A për Shitje Kodi: 3000

Euro 150000 Total

Përshkrimi i Pronës

Shitet duplex prane Stadiumit Dinamo.

160 m2

kati i 4 dhe i peste i banimit.

Ai eshte i organizuar ne sallon,guzhine ,3 dhoma gjumi ,2 tualete dhe 2 ballkone dhe nje verande e madhe.

Duplex zoteron certifikate pronesie.

Cmimi i shitjes eshte 150000 euro/total.

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 150000 Total
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Prane stadiumit Dinamo
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: ---
 • Specifikimi: 3+1+A
 • Faza: Ekzistuese
 • Kati banimit: 4
 • Dhoma ndenje: 1
 • Dhoma gjumi: 3
 • Tualete: 2
 • Verandë: 1
 • Ballkon: 2

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë
 • E Mobiluar
 • Kondicioner
 • TV
 • Lavatriçe
 • Frigorifer

Prona të Ngjashme

Më shumë listime