+355 68 2040128  
info@alfainformation.com

Apartament 3+1 për Shitje Kodi: 3029

Euro 175000 Total

Përshkrimi i Pronës

Shitet apartament ne rrugen "Ymer Kurti"

130 m2

3+1

Apartamenti eshte i organizuar ne sallon,3 dhoma gjumi,2 Tualete,ballkon dhe nje dhome larjeje.

Cmimi i shitjes 175 000 euro/total.

Mund te jepet edhe me qera 650 euro/muaj.

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 175000 Total
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Rruga "Ymer Kurti"
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: Perendim
 • Specifikimi: 3+1
 • Faza: E re
 • Kati banimit: 6
 • Dhoma gjumi: 3
 • Koridor: 1
 • Tualete: 2
 • Ballkon: 1
 • Magazinë: 1

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë

Prona të Ngjashme

Më shumë listime