+355 68 2040128  
info@alfainformation.com

Apartament 2+1 për Qera Kodi: 3033

Euro 800 /muaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet apartament me qera ne Rrugen "Sami FRasheri".

2+1

120 m2

Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati shume te sigurte.

Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe ne menyre bashkekohore.

Cmimi i qerase eshte 800 euro.

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 800 /muaj
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Rruga "Sami Frasheri"
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: Lindje
 • Specifikimi: 2+1
 • Faza: E re
 • Kate total: 10
 • Kati banimit: 7
 • Ashensor: 1
 • Dhoma ndenje: 1
 • Dhoma gjumi: 2
 • Koridor: 1
 • Tualete: 2
 • Ballkon: 2

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë
 • E Mobiluar
 • Sistem Ngrohje
 • Kondicioner
 • Oxhak
 • TV
 • Lavatriçe
 • Furrë
 • Frigorifer
 • Lavastovilje

Prona të Ngjashme

Më shumë listime