+355 68 2040128  
info@alfainformation.com

Apartament 3+1 për Qera Kodi: 3034

Leke 450000 /muaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet me qera apartament tek "Komuna e Parasit ".

3+1+2b

130 m2 

Apartamenti ndodhet ne kati 7.

Apart ka te mobiluar kendin e gatimit dhe nje nga dhomat e gjumit,pjesa tjeter eshte bosh.

Cmimi i qerase eshte 450000 leke/muaj

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 450000 /muaj
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Tek Komuna e Parisit
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: Jug-Lindje
 • Specifikimi: 3+1
 • Faza: E re
 • Kate total: 10
 • Kati banimit: 7
 • Ashensor: 1
 • Dhoma ndenje: 1
 • Dhoma gjumi: 3
 • Koridor: 1
 • Tualete: 2
 • Ballkon: 2

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë
 • Kondicioner
 • Furrë
 • Frigorifer

Prona të Ngjashme

Më shumë listime