+355 68 2040128  
info@alfainformation.com

Apartament 2+1+2b për Qera Kodi: 3035

Euro 600 /muaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet me qera apart ne rrugen "Hasan Alla "prane kompleksit Dinamo.

2+1

100 m2

Apartamenti ndodhet ne katin e 7.

Ai eshte totalisht i mobiluar ne menyre bashkekohore dhe i pabanuar me pare.

Apart ka gjithashtu edhe parkim.

Cmimi i qerase eshte 600 euro/muaj.

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 600 /muaj
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Rruga "Hasan Alla"
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: ---
 • Specifikimi: 2+1+2b
 • Faza: E re
 • Kate total: 7
 • Ashensor: 1
 • Dhoma ndenje: 1
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualete: 2
 • Ballkon: 2

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë
 • E Mobiluar
 • Sistem Ngrohje
 • Kondicioner
 • Telefon
 • TV
 • Lavatriçe
 • Furrë
 • Frigorifer
 • Lavastovilje
 • Parking

Prona të Ngjashme

Më shumë listime