+355 68 2040128  
info@alfainformation.com

Apartament 1+1 për Shitje Kodi: 304

Euro 57500 Total

Përshkrimi i Pronës

Shitet apartament 1+1 me sip.67m2, ne katin e 6 te nje pallati 6 katesh. Apartamneti dhe pallati jane te rikonstruktuara.

Cmimi i apartamentit eshte 57500Euro.

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 57500 Total
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Rruga Fortuzi
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: Lindje
 • Specifikimi: 1+1
 • Faza: E rikonstruktuar
 • Prona m2: 67
 • Kate total: 6
 • Kati banimit: 6
 • Dhoma gjumi: 1
 • Koridor: 1
 • Tualete: 1

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë

Prona të Ngjashme

Më shumë listime