+355 68 2040128  
info@alfainformation.com

Zyrë për Qera Kodi: 3056

Euro 500 /muaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet me qera ambient per zyra tek Libri Universitar.

80 m2

Ambienti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues.

Ambienti eshte i organizuar ne 3 ambiente pune,dy ballkone,dhe nje tualet.

Cmimi i qerase eshte 500 euro/muaj. (i diskutueshem).

Detajet e Pronës

  • Çmimi: 500 /muaj
  • Tipi: Zyrë
  • Qëllimi: Zyrë
  • Adresa: Tek Libri Universitar
  • Qyteti: Tirane
  • Rrethi: Tirane
  • Orientimi: Lindje
  • Specifikimi: 2+1
  • Faza: Ekzistuese
  • Tualete: 1

Opsionet e Pronës

Prona të Ngjashme

Më shumë listime