+355 68 2040128  
info@alfainformation.com

Ambjent komercial për Qera Kodi: 3066

Euro 800 /muaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet me qera ambient per Zyre/dyqan ne bulevardin "Bajram Curri"

54 m2

Ambienti ndodhet ne rruge kryesore .

Eshte i ekspozuar dhe ne gjendje shume te mire .

Cmimi i qerase eshte 800 euro/muaj .

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 800 /muaj
 • Tipi: Ambjent komercial
 • Qëllimi: Tjetër
 • Adresa: Bulevardi "Bajram Curri "
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: ---
 • Specifikimi: Tjetër
 • Faza: E re
 • Tualete: 1

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë

Prona të Ngjashme

Më shumë listime