+355 68 2040128  
info@alfainformation.com

Villa 2+1 për Qera Kodi: 3068

Euro 1800 /muaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet me qera vila 2 kateshe ne rrugen "Jul Variboba"

Ajo ka nje siperfaqe trualli prej 216 m2.

Te dyja katet kane nga nje siperfaqe pre 105 m2 secili.

Ato jane te organizuara ne sallon,guzhine,dy dhoma gjumi,nje tualet dhe verande.

Gjithashtu ka dhe vend parkimi per 3 makina.

Cmimi i saj me qera eshte 1800 euro/muaj .(i diskutueshem)

Vila eshte gjithashtu ne shitje me vleren 900000 euro/total .(i diskutueshem)

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 1800 /muaj
 • Tipi: 2+1 Villa
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Rruga "Jul Variboba"
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: Veri-Jug
 • Specifikimi: 2+1
 • Faza: Ekzistuese
 • Siperfaqja m2: 216
 • Kate total: 2
 • Dhoma ndenje: 1
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualete: 1
 • Verandë: 1

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë
 • Parking

Prona të Ngjashme

Më shumë listime