+355 68 2040128  
info@alfainformation.com

Apartament 2+1 për Shitje Kodi: 3071

Euro 60000 Total

Përshkrimi i Pronës

Shitet apartament afer te spitalit "Hygeia".

2+1 

92 m2 

Apartamenti eshte i organizuar ne sallon,guzhine ,dy dhoma ,tualet dhe ballkon.

Ai ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri.

Orientimi i i tij eshte jug-perendim.

Cmimi i shitjes eshte 60000 euro/Total.(i diskutueshem).

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 60000 Total
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: te spitali Hygeia
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: Jug-Perendim
 • Specifikimi: 2+1
 • Faza: E re
 • Kati banimit: 3
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualete: 1

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë

Prona të Ngjashme

Më shumë listime