+355 68 2040128  
info@alfainformation.com

Apartament 3+1 për Qera Kodi: 3072

Euro 1000 /muaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet me qera apartament tek Kodra e Diellit.

140 m2

3+1+2b

Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri.

Ai eshte totalisht i mobiluar dhe i pabanuar me pare.

Cmimi i qerase eshte 1000 euro/muaj.

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 1000 /muaj
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Te kodra e Diellit
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: ---
 • Specifikimi: 3+1
 • Faza: E re
 • Kate total: 8
 • Kati banimit: 8
 • Ashensor: 1
 • Dhoma gjumi: 3
 • Tualete: 2
 • Ballkon: 1

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë
 • E Mobiluar
 • Sistem Ngrohje
 • Kondicioner
 • Telefon
 • TV
 • Lavatriçe
 • Furrë
 • Frigorifer

Prona të Ngjashme

Më shumë listime