+355 68 2040128  
info@alfainformation.com

Apartament 2+1+2b për Qera Kodi: 3073

Euro 400 /muaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet ambient per zyra ne rrugen e "Kavajes"

Ambienti eshte organizuar ne 3 ambiente pune ,dy tualete dhe nje ballkon.

Ka nje siperfaqe prej 106 m2.

Ndodhet ne katin e 3  te nje pallati te ri ,ne buze rruge.

Cmimi i qerase eshte 400 euro/muaj.

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 400 /muaj
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Zyrë
 • Adresa: rruga e Kavajes
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: Jug
 • Specifikimi: 2+1+2b
 • Faza: E re
 • Kati banimit: 3
 • Ashensor: 2
 • Dhoma gjumi: 2
 • Koridor: 1
 • Tualete: 2
 • Ballkon: 1

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë

Prona të Ngjashme

Më shumë listime