+355 68 2040128  
info@alfainformation.com

Apartament 2+1 për Qera Kodi: 3076

Euro 300 /muaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet apartament me qera ne rrugen "Peti".

2+1+2b 

100 m2

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te banimit .

Ndodhet ne nje zone shume te bukur dhe te sigurte.

Apartamenti eshte totalisht i mobiluar.

Cmimi i qerase eshte 300 euro/muaj.

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 300 /muaj
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Rruga "Peti"
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: Veri-Perendim
 • Specifikimi: 2+1
 • Faza: E re
 • Kate total: 5
 • Kati banimit: 3
 • Ashensor: 1
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualete: 2
 • Ballkon: 1

Opsionet e Pronës

 • E Mobiluar
 • Sistem Ngrohje
 • Kondicioner
 • TV
 • Lavatriçe
 • Furrë
 • Frigorifer
 • Parking

Prona të Ngjashme

Më shumë listime