+355 68 2040128  
info@alfainformation.com

Apartament 3+1 për Shitje Kodi: 3078

Euro 85000 Total

Përshkrimi i Pronës

Shitet apartament tek Fresku.

3+1 

130 m2 

Apartamenti ka gjithashtu edhe nje verande prej 75 m2 qe ka nje pamje shume te bukur.

Apartamenti ndodhet ne katin e 6 dhe eshte i pa banuar me pare.

Disponon certifikate pronesie.

Cmimi i shitjes eshte 85000 euro/total.

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 85000 Total
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Tek Fresku
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: ---
 • Specifikimi: 3+1
 • Faza: E re
 • Kate total: 6
 • Kati banimit: 6

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë

Prona të Ngjashme

Më shumë listime