+355 68 2040128  
info@alfainformation.com

Apartament 2+1+2b për Qera Kodi: 3081

Euro 300 /muaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet me qera apartament afer tek Prokuroria e Pergjithshme.

Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi,nje sallon ,guzhine,2 tualete dhe 2 ballkone.

105 m2

Orientimi i tij eshte veri-perendim.

Apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar.

Cmimi i qerse eshte 300 euro.

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 300 /muaj
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Rruga "Qemal Stafa".
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: Veri-Perendim
 • Specifikimi: 2+1+2b
 • Faza: E re
 • Kati banimit: 5
 • Ashensor: 1
 • Dhoma gjumi: 3
 • Tualete: 2
 • Ballkon: 2

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë
 • E Mobiluar

Prona të Ngjashme

Më shumë listime