+355 68 2040128  
info@alfainformation.com

Apartament 2+1 për Qera Kodi: 3089

Euro 500 /muaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet me qera apartament ne rrugen "Ymer Kurti".

2+1

90 m2

Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor.

Ai eshte totalisht e mobiluar dhe ne menyre bashkekohore.

Cmimi i qerase eshte 500 euro/muaj.

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 500 /muaj
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Tek Shkolla "Deshmoret e Lirise".
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: ---
 • Specifikimi: 2+1
 • Faza: E re
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualete: 1

Opsionet e Pronës

 • E Mobiluar

Prona të Ngjashme

Më shumë listime