+355 68 2040128  
info@alfainformation.com

Apartament 2+1 për Qera Kodi: 3090

Euro 700 /muaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet me qera apartament tek Kinema Agimi.

2+1

100 m2 Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor.

Ai eshte totalisht i mobiluar dhe menyre bashkekorore.

Cmimi i i qerase eshte 700 euro/muaj.

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 700 /muaj
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Tek kinema agimi
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: Veri-Perendim
 • Specifikimi: 2+1
 • Faza: E re
 • Dhoma ndenje: 1
 • Dhoma gjumi: 1
 • Tualete: 2
 • Ballkon: 1

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë
 • E Mobiluar

Prona të Ngjashme

Më shumë listime