+355 68 2040128  
info@alfainformation.com

Villa Tjetër për Qera Kodi: 3094

Euro 1200 /muaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet me qera vile ne Lunder.

Ajo eshte e organizuar ne 3 kate.

Kati i pare eshte garazh dhe kati i 2 dhe i 3 jane kate banimi.

Kati i pare eshte 98 m2 dhe eshte i organizuar ne sallon,guzhine,dhome gjumi e tualet.

Kati i dyte eshte 91 m2 dhe eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi dhe tualet.

Vila ka dhe nje siperfaqe trualli prej 2600 m2.

Eshte totalisht e mobiluar.

Cmimi i qerase eshte 1200 euro/muaj.

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 1200 /muaj
 • Tipi: Tjetër Villa
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Lunder tek vilat
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: ---
 • Specifikimi: Tjetër
 • Faza: E re
 • Siperfaqja m2: 2600
 • Truall m2: 2820

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë
 • E Mobiluar

Prona të Ngjashme

Më shumë listime