+355 68 2040128  
info@alfainformation.com

Apartament 1+1 për Qera Kodi: 3096

Leke 400000 /muaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet me qera  apartament ne rrugen "Eduard Mano".

1+1

60 m2

Apartamenti ndodhet ne katin 2 te banimit.

Ai eshte totalisht i mobiluar dhe ka dhe nje verande shume te bukur.

Cmimi i qerase eshte 400000 leke/muaj.

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 400000 /muaj
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Eduard Mano tek kopeshti zoologjik.
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: ---
 • Specifikimi: 1+1
 • Faza: E re
 • Kati banimit: 2
 • Dhoma gjumi: 1
 • Tualete: 1

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë
 • E Mobiluar

Prona të Ngjashme

Më shumë listime