+355 68 2040128  
info@alfainformation.com

Zyrë për Qera Kodi: 3103

Euro 470 /muaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet ambient per zyra tek Ura e Tabakeve.

65 m2

Ambienti eshte i organizuar ne 3 amabiente pune.

Ndodhet ne katin e dyte.

Cmimi i qerase 470 euro/muaj ku perfshihet dhe taksa 15%.

Detajet e Pronës

  • Çmimi: 470 /muaj
  • Tipi: Zyrë
  • Qëllimi: Zyrë
  • Adresa: Ura e Tabakeve
  • Qyteti: Tirane
  • Rrethi: Tirane
  • Orientimi: ---
  • Specifikimi: 1+1
  • Faza: E re

Opsionet e Pronës

Prona të Ngjashme

Më shumë listime