+355 68 2040128  
info@alfainformation.com

Villa Tjetër për Qera Kodi: 3105

Euro 2000 /muaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet me qera vile ne nje zone shume te qete te Tiranes,

Ajo ka nje siperfaqe 2000 m2 nga e cila 220 m2 eshte ndertim.

Vila eshte 2 kate ,e cila eshte e organizuar :

Kati i pare salloni,guzhina me vete dhe nje tualet.

Kati i dyte nga 4 dhoma gjumi dhe nje tualet.

Vila eshte totalisht e mobiluar dhe ne menyre bashkekohore.

Gjendet ne nje zone shume te qete te Tiranes ,me gjelberim.

Vila jepet per qera per banim por edhe mundesi biznesi.

Cmimi i qerase 2000 euro/muaj.

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 2000 /muaj
 • Tipi: Tjetër Villa
 • Qëllimi: Komerciale
 • Adresa:
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: ---
 • Specifikimi: Tjetër
 • Faza: E re
 • Siperfaqja m2: 2000
 • Kate total: 2
 • Dhoma ndenje: 1
 • Dhoma gjumi: 4
 • Koridor: 2
 • Oborr: 1
 • Depo: 1
 • Tualete: 2
 • Verandë: 1
 • Ballkon: 2

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë
 • E Mobiluar
 • Sistem Ngrohje
 • Kondicioner
 • Oxhak
 • TV
 • Lavatriçe
 • Furrë
 • Frigorifer
 • Lavastovilje
 • Parking

Prona të Ngjashme

Më shumë listime