+355 68 2040128  
info@alfainformation.com

Apartament 1+1 për Qera Kodi: 3111

Euro 400 /muaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet ambient per zyra ne rrugen "Sulejman Delvina",

Ai eshte i organizuar ne 2 ambiente pune dhe nje tualet.

Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor.

Cmimi i qerase eshte 400 euro/muaj.(i diskutueshem )

Detajet e Pronës

  • Çmimi: 400 /muaj
  • Tipi: Apartament
  • Qëllimi: Zyrë
  • Adresa: ---
  • Qyteti: ---
  • Rrethi: ---
  • Orientimi: ---
  • Specifikimi: 1+1
  • Faza: E re

Opsionet e Pronës

Prona të Ngjashme

Më shumë listime