+355 68 2040128  
info@alfainformation.com

Apartament 1+1 për Qera Kodi: 3112

Euro 400 /muaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet me qera apart ne rrugen "LIdhja e Prizrenit".

1+1

80 m2

Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues.

Ai eshte i rikonstrukturuar dhe i mobiluar totalisht ne menyre bashkekohore.

Cmimi i qerase eshte 400 euro.

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 400 /muaj
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Rruga "Lidhja e Prizrenit"
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: Jug-Perendim
 • Specifikimi: 1+1
 • Faza: Ekzistuese
 • Kate total: 5
 • Kati banimit: 2
 • Dhoma gjumi: 1
 • Tualete: 1
 • Ballkon: 1

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë
 • E Mobiluar
 • Kondicioner
 • TV
 • Lavatriçe
 • Furrë
 • Frigorifer

Prona të Ngjashme

Më shumë listime