+355 68 2040128  
info@alfainformation.com

Apartament 1+1 për Qera Kodi: 3117

Euro 350 /muaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet me qera apartament ne rrugen e Elbasanit.

1+1 

Apartamenti  ka nje siperfaqe prej 80 m2 dhe 60 m2 ka nje verande.

Eshte totalisht i mobiluar.

Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati me ashensor.

Cmimi i qerase eshte 350 euro/muaj.

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 350 /muaj
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Rruga e Elbasanit
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: ---
 • Specifikimi: 1+1
 • Faza: E re
 • Kate total: 8
 • Kati banimit: 5
 • Ashensor: 1
 • Dhoma gjumi: 1
 • Koridor: 2
 • Tualete: 1
 • Verandë: 1

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë
 • E Mobiluar
 • Kondicioner
 • TV
 • Lavatriçe
 • Furrë
 • Frigorifer

Prona të Ngjashme

Më shumë listime