+355 68 2040128  
info@alfainformation.com

Apartament 3+1+2b për Qera Kodi: 3119

Euro 800 /muaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet apart me qera ne rrugen "Brigada e VIII".

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te rri ne nje zone shume te mire.

Eshte i organizuar ne sallon,guzhine ,3 dhoma gjumi dhe 2 tualete.

Siperfaqja e tij eshte 130 m2.

Orientimi i pallatit eshte lindje-perendim.

Apartamenti eshte totalisht i mobiluar .

Cmimi i qerase eshte 800 euro/muaj (i diskutueshem).

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 800 /muaj
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Brigada e VIII
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: Lindje–Perendim
 • Specifikimi: 3+1+2b
 • Faza: E re
 • Kate total: 8
 • Kati banimit: 3
 • Ashensor: 1
 • Dhoma ndenje: 1
 • Dhoma gjumi: 3
 • Koridor: 1
 • Tualete: 2

Opsionet e Pronës

 • E Mobiluar

Prona të Ngjashme

Më shumë listime